Dlatego po wakacjach uruchomiliśmy program wspólnego poszerzania wiedzy o sprawach ważnych, takich jak ekologia, zdrowie czy działalność charytatywna. Jak co roku sezon jesienny rozpoczęliśmy udziałem w Poland Business Run (https://www.taxpoint.pl/pl/aktualnosci/534-taxpoint-uczestnikiem-poland-business-run-2021), ale na tym nie poprzestajemy.

 

W związku z tym porzuciliśmy na chwilę projekty, by w plenerze dopracować cykl Taxpointowego Alertu Dobrej Energii. Gościny udzieliło nam podkrakowskie Stowarzyszenie Barwy Ziemi (https://barwyziemi.org/) prowadzące Muzeum Hebla (https://www.facebook.com/MuzeumHebla/). Dowiedzieliśmy się sporo o tym, jak w sposób ekologiczny zagospodarować teren, jak pracuje się w drewnie (zbudowaliśmy dwie budki lęgowe, co bardzo nas cieszy, bo zwykle nasze prace nie mają aż tak materialnego efektu) i jak poczuć kontakt z ziemią dzięki błotnemu spa i spacerze na bosaka. Mogliśmy również podziwiać fantastyczne obrazy gospodarza (https://wolfganghofer.com/pl/strona-glowna/).

 

To był bardzo dobry dzień i mamy nadzieję od tej pory już cyklicznie dzielić się naszymi pomysłami na to, co dobrego można uczynić dla Ziemi i jej mieszkańców. Ciąg dalszy zatem nastąpi!