Zapraszamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w kolejnym już spotkaniu w ramach Taxpoint Bistro z cyklu „Jesień z Polskim Ładem”. W trakcie spotkania przybliżymy regulacje Polskiego Ładu dotyczące istotnych zmian w CIT, które nie zostały przez nas wcześniej poruszone. Przedmiotem spotkania będą również kwestie związane z pomocą publiczną. Webinar odbędzie się w najbliższą środę tj. 24 listopada o godz. 12.00.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

W przypadku chęci bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, zachęcamy do dokonania zgłoszenia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:

 

„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

 

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem: https://lnkd.in/egsbxub.